Giełda pracy

kierowca kat. C+E/transport krajowy

Zatrudnię kierowcę kategorii C +E posiadającego uprawnienia w transporcie krajowym - praca od poniedziałku do piątku.
Tel. 513 204 811

kierowca kat. D/Europa

Zatrudnię kierowcę kategorii D z kartą kierowcy, wyjazdy po całej Europie.
Więcej informacji pod nr telefonu: 603 941 349.

Konserwator Automatyk/Chmielów

Firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. w Chmielowie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Konserwator Automatyk
Zatrudniona osoba będzie odpowiadać za naprawy, konserwację i serwisowanie maszyn oraz urządzeń w trybie czterozmianowym.
Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne – specjalność automatyk (lub elektryk)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Podstawowa znajomość podzespołów automatyki
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Uprawnienia SEP do 1 kV
• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność pracy w zespole
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających życiorys do dnia 16 grudnia 2016 r. na adres: kinga.mackowska@pl.nsg.com

pracownicy do Europejskiego Centrum Usług Wspólnych/Sandomierz

Pilkington Polska Sp z o.o. poszukuje do Europejskiego Centrum Usług Wspólnych zlokalizowanego w Sandomierzu Kandydatów ze znajomością języka francuskiego.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
• Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
• Biegła obsługa komputera, w szczególności Excela

Oferujemy:
• Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
• Codzienny kontakt z klientem zagranicznym
• Umowę o pracę

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV do 16 grudnia 2016 r na adres:
kinga.mackowska@pl.nsg.com
lub
Poprzez: WWW.pilkington.pl (przycisk Konsultant IS)

pracownicy Europejskiego Centrum Usług Wspólnych/Sandomierz

Pilkington Polska Sp z o.o. poszukuje do Europejskiego Centrum Usług Wspólnych zlokalizowanego w Sandomierzu Kandydatów ze znajomością języka włoskiego.
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
Oferujemy:
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV do 12 grudnia 2016 r na adres:
lub poprzez: WWW.pilkington.pl (przycisk Młodszy specjalista ds. procesu zakupu)

lakiernik, mechanik samochodowy/Agatówka

Warsztat samochodowy w Agatówce koło Stalowej Woli zatrudni:
lakiernika i mechanika samochodowego. Tel. 605 551 991

kierowca kat. C+E/ transport międzynarodowy

Firma Transportowa zatrudni kierowców na przewozy międzynarodowe ciągnikami siodłowymi VOLVO z naczepą na trasie Polska-Włochy - Polska. Wyjazdy jednotygodniowe, wynagrodzenie na start w wysokości 5 000zł. Tel. 509 744 377.

pracownik produkcyjny/Chmielów

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Chmielów

Kim jesteśmy?
Firma Fenix Metals to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie podmiotów zajmujących się procesami recyklingu metali nieżelaznych, największy w Europie producent stopów lutowniczych i drugi pod względem wielkości wytwórca czystej cyny

Dlaczego warto u nas pracować?
Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia, cenisz sobie bezpieczeństwo socjalne i jasne oraz uczciwe zasady, jak również dobrą atmosferę w pracy, DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Zadania:
 Obsługa pras hydraulicznych
 Obsługa maszyn odlewniczych
 Obsługa wózka widłowego
Wymagania:
• Wysoka motywacja do pracy
• Uczciwość
Oferujemy:
 Umowę o pracę
 Atrakcyjne wynagrodzenie (w okresie próbnym 2,850 zł brutto, po tym czasie około 3,300 zł brutto)
 Pracę w systemie 4-brygadowym z dodatkowym systemem wynagradzania za pracę w nocy
 Program bezpłatnych posiłków regeneracyjnych
 Fundusz świadczeń socjalnych
 Systemy szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: ul. Strefowa 13, 39-442 Chmielów, tel. 15 822 96 36
lub e-mail: praca@cyna.kei.pl

Jak zamieścić ogłoszenie?

Oferty pracy emitowane są w audycji „Giełda Pracy” od poniedziałku do piątku w dni robocze  o godz. 10:30 oraz 14:30.

Od 19 maja 2015 r. w radiu czytamy krótką wersję ogłoszenia :„ Firma … zatrudni ... Telefon ... ”

Pełną wersję ogłoszenia zamieszczamy na naszej stronie internetowej w zakładce „Giełda Pracy”.

Ogłoszenie zostanie wyemitowane po wpłacie na konto :

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg  nr 10 1240 2744 1111 0000 3991  0758.

Koszt jednodniowej emisji wynosi 20,00 zł  ( netto 16,26 zł) . Jeśli ogłoszenie emitowane jest przez kilka dni, to koszt emisji jest wielokrotnością kwoty 20,00 zł.

Rabatów za emisje ogłoszeń w giełdzie nie stosujemy. Wystawiamy faktury VAT.

Treść ogłoszenia oraz dane firmy potrzebne do wystawienia faktury można przesłać e-mailem sekretariat@leliwa.pl